Darmowa dostawa od 50,00 zł

AMUNICJA PISTOLET

( ilość produktów: 3 )

Amunicja do pistoletu na militarialodz.pl

Amunicja do pistoletu to według prawa: gotowe naboje i pociski do broni palnej oraz pociski wybuchowe wszelkiego rodzaju. Handel amunicją do pistoletu i nie tylko odbywa się na podstawie pozwolenia władzy. Militarialodz.pl posiada taką zgodę. Sprawdź, co musisz wiedzieć o nabojach do pistoletu.

Amunicja do pistoletu. Rodzaje

Do najpopularniejszych rodzajów amunicji należą te o kalibrze 6,35 mm Browning. Wynalezione na początku XX wieku przez człowieka o tym samym nazwisku stały się sprzedażowym hitem. Wszystko z powodu tego, że broń od 7 mm była sprzedawana wyłącznie z pozwoleniem. Gdy amunicja miała mniejszy rozmiar, pozwolenia nie trzeba było mieć.

Naboje do pistoletu

Oferowane w naszym sklepie internetowym militarialodz.pl naboje do pistoletu mają kaliber 9 mm. Został wynaleziony na początku XX wieku przez Georga Lugera. Po II Wojnie Światowej stał się obowiązkowym wyposażeniem wojsk zarówno w Europie, jak i na świecie. Zasadnicza długość łuski to 19,15 minimetrów. Obecnie to jeden z najpopularniejszych kalibrów używanych w broni zarówno służb porządkowych, wojska, jak i innych jednostek, które używają broni.

Pamiętaj, że obecnie do najpopularniejszej amunicji pistoletowej zalicza się kaliber 9 minimetrów o długości 45 mm. Pociski w tym rodzaju broni są spłaszczone bądź lekko zaokrąglone. Zapewne zastanawiasz się, ile może kosztować taka amunicja do pistoletów w sklepie internetowym militarialodz.pl? W zależności od rodzaju opakowania możesz zapłacić około 1,5 złotego. Wszystko zależy od pojemności opakowania zbiorczego.

Amunicja do pistoletów

Amunicja do pistoletów musi być odpowiednio przechowywana. Pamiętaj, że zgodnie z obowiązującym prawem nie wolno jej przechowywać luzem oraz w magazynkach. W naszym sklepie internetowym militarialodz.pl znajdziesz odpowiednie pojemniki, które pozwolą Ci na przechowywanie i przewożenie amunicji do pistoletu.

Pamiętaj, że zespół militarialodz.pl tworzą ludzie, dla których nasza oferta jest pasją. Możesz nas zapytać o wszystkie produkty znajdujące się w sklepie. Z pewnością otrzymasz odpowiedź, która rozwieje Twoje wątpliwości bądź naprowadzi Cię na wybór odpowiedniego produktu.

Amunicja do pistoletów nie jest produktem, który kupisz u nas online. Do tego potrzebne jest okazanie odpowiednich dokumentów, które okażesz w naszym sklepie stacjonarnym. Zanim wybierzesz się do nas – sprawdź ofertę na naszej stronie militarialodz.pl, aby w sklepie w Łodzi dokonać szybkiego i bezproblemowego zakupu.

pixelpixelpixelpixel