Darmowa dostawa od 50,00 zł

AMUNICJA HUKOWA, SYGNAŁOWA

( ilość produktów: 4 )

Amunicja hukowa. Co musisz o niej wiedzieć?

Amunicja hukowa to specjalny rodzaj amunicji, który jest przeznaczony do broni hukowej. Jakie modele zaliczają się do tej grupy? Przede wszystkim są to wszelkiego rodzaju pistolety alarmowe, pistolety hukowe, czy – używane podczas różnego typu wyścigów – pistolety startowe.

W naszym sklepie internetowym militarialodz.pl znajduje się amunicja hukowa do różnego rodzaju broni. Możesz dzięki nim odstraszać zwierzęta, ludzi, ale również doskonale bawić się, witając Nowy Rok oraz na weselu.

Sprawdź, jakie rodzaje amunicji hukowej dostaniesz w naszym sklepie internetowym militarialodz.pl

Amunicja hukowa 6mm

Amunicja hukowa 6mm, znajdująca się w ofercie naszego sklepu internetowego militarialodz.pl przeznaczona jest do pistoletów hukowych oraz rewolwerów tego samego zastosowania.

Amunicja hukowa 6mm, którą kupisz w naszym sklepie internetowym, skutecznie odstrasza napastnika bądź nieproszonych gości. Zgodnie z prawem na broń hukową tego kalibru nie potrzebujesz pozwolenia. Wystarczy jedynie mieć ukończone 18 lat.

Amunicja hukowa 9mm

Amunicja hukowa 9mm to ten rodzaj towaru, na który będzie wymagane pozwolenie na broń. Używana jest, podobnie jak amunicja hukowa 6mm, w wiernych replikach prawdziwej broni. Zwolennicy zwracają uwagę na to, że broń hukowa umożliwia bezpieczną naukę posługiwania się tego rodzaju przedmiotem.

Amunicja sygnałowa dla każdego

Amunicja sygnałowa pozwala nie tylko na wydawanie dźwięku, ale także na obrazowe poinformowanie o problemie. W nocy amunicja sygnałowa będzie w stanie po wystrzeleniu zaświecić czerwonym światłem. W dzień amunicja sygnałowa pozwala na wytworzenie kłębów białego dymu będącego również informacją, że coś się dzieje. Amunicja sygnałowa używana jest zarówno przez amatorów, jak i profesjonalistów. Już wielokrotnie uratowała życie ludziom, którzy wyposażeni w pistolety przeznaczone do tego typu amunicji mogli uratować się przed niebezpieczeństwem.

Naboje hukowe 6 mm

Naboje hukowe 6 mm mogą również pomóc w obronie przed dzikimi zwierzętami. Szczególnie w momencie, gdy nasze miasta coraz częściej stają się miejscem przechadzek dzików. Naboje hukowe 6 mm plus broń mogą pomóc w odstraszeniu nierzadko agresywnych stad. Naboje hukowe 6 mm plus odpowiedni sprzęt do nich sprawdzą się także podczas Twoich przebieżek po leśnych duktach. W razie niebezpieczeństwa będziesz w stanie szybko zareagować i uniknąć niebezpieczeństwa.

Na militarialodz.pl znajdziesz również dodatkowy sprzęt, który może przydać się do przechowywania takich rzeczy, jak naboje hukowe 6 mm. Pudełka na amunicję oraz różnego rodzaju militaria czekają na Ciebie.

pixelpixelpixelpixel